Başkanın Mesajı

Mustafa DURSUN

Kamer Holding Yönetim Kurulu Başkanı

BAŞKANIN MESAJI

     Kurulduğumuz yıl olan 1997 den günümüze bir çok şey değişti. Geçen 18 yıl içerisinde Kamer Holding halkımızdan aldığı destek ile büyüyerek yoluna devam etti, ediyor ve edecek.

     Bu süreç içerisinde Kamer Holding olarak 18 yıllık zaman içerisinde bir çok süreçten geçtik. Özellikle son dönemlerde yaşanan ekonomik-siyasi krizler tüm sektörleri olduğu gibi grubumuzun faaliyet gösterdiği sektörleri de olumsuz etkiledi. Büyük özveri ve gayretlerle kurulan Kamer Holding yine aynı istek, azim ve gayretlerle bu zor günlerden ağır darbeler almadan çıkmayı başardı. Hatta bir çok kuruluşun küçülmeye gittiği bu dönemlerde Kamer Holding yeni yatırımlarla büyümeye devam etti. Ekonomik-siyayi krizlerin çok defa yaşandığı 18 yıllık süreç içerisinde alanında her geçen gün büyüyerek ilerleyen firmalarımız faaliyet gösterdikleri bölgelerinde ve sektörlerinde sürekli ilk’ler ve en’ler arasına girerek başarılarını belgelediler. Bu başarıların altında yatan faktörler; halkımızdan gördüğümüz teveccühü ve bize olan inançlarını boşe çıkarmama gayreti, ülkemizi çok sevmemiz, samimiyetle hizmet etme arzusudur.

     Kamer Holding olarak 18 yıl önce ülkemize hizmet verme arzusuyla yola çıktık. Özveriyle çalışmaya başladığımız bu yolda yürürken belirlemiş olduğumuz hedeflerimiz var. bu hedeflere her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. Bu bize ayrı bir heyecan ve çalışma azmi veriyor. İlk kurulduğumuz yıl ile bugünki tarih arasındaki farkı görmek gelecekte de bu yoda yürürken neler olacağını, ne kadar yol katedeceğimizi görmemize yardımcı oluyor. Sağlam, emin adımlarla yürüyor; belirlemiş olduğumuz hedeflerimize her geçen gün yaklaşıyoruz.

     Dünya ve Türkiye ticaret eğilimlerini iyi takip ederek farklı alanlarda gerçekleştirdiği yatırımlarla ülkemizde ve dış pazarda önemli bir yer edinen Kamer Holding, başarılarına yenilerini eklemek için durmaksızın çalışıyor ve çalışacak.