Şirket Detay

Kameks İç ve Dış Ticaret A.Ş.

     Titiz araştırmalar sonucu gelişmekte olan sektörlere yapılan yerinde yatırımlar ve üretilen güven, iç ve dış piyasalarda Kameks A.Ş. tarafından pazarlanıyor. 

     Avrupa´dan Afrika´ya, Ortadoğu´dan Orta Asya´ya kadar geniş bir coğrafyada bağlantıları bulunan deneyimli ve dinamik Kameks Dış Ticaret ekibi, kardeş şirketlerin yanı sıra, KOBİ´ler başta olmak üzere yurt içindeki nitelikli ürünleriyle tanınan firmalara da dış pazarlar bulma konusunda ciddi destek veriyor.

     Kameks, Holding´in stratejik hedefleri doğrultusunda, bugünkü başarısını daha üst seviyelere taşıyarak, dünya pazarlarında söz sahibi olmak için çalışmalarına devam ediyor.

     Dünya ticaret eğilimlerini iyi takip ederek farklı alanlarda gerçekleştirdiği yatırımlarla ülkemizde ve dış pazarda önemli bir yer edinen Kamer Holding, başarılarına yenilerini eklemek için durmaksızın çalışıyor.

     Ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdüren Kamer Holding, koyduğu hedeflere bir bir ulaşmanın hazzını tüm sevenleri ile paylaşıyor.

     Doğru adımlarla, sağlam temeller üzerinde büyümeye devam eden Kamer Holding, bünyesindeki dev firmalarla ay gibi parlamaya devam ediyor.

Adres

Telefon

Faks

E-Posta

Web Sitesi

Babalık Mah. Yapıcı İş Mrk. C Blok No: 307 Konya
+90 332 321 30 40
+90 332 3213430
info@kameks.com.tr
www.kameks.com.tr